“Wikingowie Regi”

Tel.: 501 225 685
Tel.: 608 517 859


E-mail: darekopec@interia.pl
E-mail: wikingregi@wp.pl
Rega spływy kajakowe – przewodnik

Wyślij wiadomość:

Twój adres e-mail

IMPREZY INTEGRACYJNE – SPŁYWY DLA FIRM


Imprezy integracyjne w naszym wykonaniu to takie atrakcje jak:

  • Spływy kajakowe rzeką Regą, Parsętą, Mołstową i innymi rzekami
  • Zimowe ekstremalne spływy kajakowe
  • PAINTBALL/WOODSBALL
  • Imprezy tematyczne – Neptunaliada, Żołnierska Przygoda, „Trzebiatowski Triatlon dla Twardzieli”
  • Marsze na orientację
  • Podstawy survivalu
  • Wieczory panieńskie, kawalerskie i urodziny
  • Catering

Celem tego typu spotkań jest przede wszystkim integracja oraz niekonwencjonalna forma spędzenia wolnego czasu. Całość staramy się połączyć w scenariusz zgodny z preferencjami klienta i jego otwartością na nasze pomysły. Programy budujemy w zależności od liczby uczestników oraz przeznaczonego budżetu. Stopień trudności zawsze dostosowany jest tak, aby wszyscy, bez względu na płeć i wiek, mogli aktywnie w nim uczestniczyć.

W każdym z nas drzemie duch przygody i chęci sprawdzenia się w niecodziennej sytuacji.

Spływy kajakowe Regą, Parsętą, Mołstową lub inną rzeką

Świetna propozycja na wyjazdy integracyjne na łonie przyrody. Wielokrotnie już organizowaliśmy imprezy dla małych i większych firm. Wystarczy tylko napisać lub zadzwonić a ustalimy dla Państwa program i zajmiemy się jego realizacją. Wykorzystując nasze doświadczenie w organizacji spływów, stworzymy niepowtarzalną i fantastyczną imprezę, która przyniesie zakładany efekt i sprawi, że pracownicy poczują się bardziej związani z Państwa firmą.

PAINTBALL TRZEBIATÓW

Jest to wspaniała forma aktywnego wypoczynku, dla ludzi lubiących przygodę, rywalizację i ruch, a wszystko to przeplatane odrobiną adrenaliny.

Paintball jest to gra zespołowa polegająca na prowadzeniu pozorowanej walki przy wykorzystaniu karabinków strzelających różnokolorowymi kulkami żelowymi. Zwycięża drużyna, która pierwsza osiągnie cel ustalony na podstawie wcześniej przyjętego scenariusza.

MARSZ NA ORIENTACJĘ

Jest to gra terenowa, w której zadaniem uczestnika jest odnalezienie w lesie lub w innym terenie wyznaczonym przez organizatora punktów kontrolnych na podstawie otrzymanej mapy w określonym limicie czasu.

NEPTUNALIADA

Impreza ma rekreacyjno – integracyjny charakter. W programie m.i.n:Powitanie Słońca, Morza i Neptuna, Przejście „Drogi meki”,„Chrzest Morski” z nadaniem imienia, wręczenie certyfikatu „chrztu morskiego”, złożenie ślubowania Neptunowi, konkursy o nagrodę Neptuna.

ŻOŁNIERSKA PRZYGODA

To smak prawdziwej wojskowej przygody i okazja do poznania żołnierskiego życia. Program jest układany indywidualnie i może zawierać różne scenariusze: podstawy przeżycia w terenie, podstawy survivalu przy wykorzystaniu jedynie indywidualnego wyposażenia, przejście szkolenia zapoznawczego, podstawy taktyki w polu walki z wykorzystaniem gry terenowej Paintball. Całość jest prowadzona przez doświadczonych instruktorów przez obecnych i byłych żołnierzy.

TRZEBIATOWSKI TRIATLON DLA TWARDZIELI

To połączenie jazdy rowerem, marszu i spływu kajakowego.

WIECZORY PANIEŃSKIE, KAWALERSKIE I URODZINY

Jeżeli organizujesz wieczór panieński, kawalerski lub urodziny w Trzebiatowie lub jego okolicach (miejscowości nadmorskie) to możemy pomóc w jego realizacji.


IMPREZY INTEGRACYJNE

Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Dziwnów, Pobierowo, Rewal,
Niechorze, Gryfice, Pogorzelica, Szczecin, Nowogard, Goleniów

NA PAŃSTWA ŻYCZENIE DOTRZEMY POD KAŻDY WSKAZANY ADRES

Copyright by www.wikingowieregi.pl mad-net.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.